2018 Gönül Kolat Yaz Kombin Modelleri

Genel kategorisine 5 Şubat, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimde en büyük problemlerden birisi ciddi manada birbiriyle uyumlu, şık ve rahat bir kombin yapabilmektir. Bu konuda oldukça büyük zorluklar yaşandığını göz önüne aldığımızda, başarılı kombinler ile piyasaya yön veren markaların ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunu görmek daha da kolay olacaktır. Bu alanda son dönemin en çok dikkat çeken markalarından birisi olarak Gönül Kolat’ı söylemek yerinde olacaktır. Marka, özellikle de yaz ayları için piyasaya sürdüğü kombinlerle ne kadar başarılı bir işin altına imza attığını herkese göstermektedir. Eğer sizlerde kaliteli ve şık bir görüntüye ulaşmak istiyorsanız bu kombinlere göz atmalısınız.

Yazlık Gönül Kolat Yaz Kombin Modelleri

Yazlık Gönül Kolat Yaz Kombin Modelleri

2018 Gönül Kolay yaz kombin modelleri içinde en çok ön plana çıkmayı başaran model olarak çiçekli kombinleri göstermek yerinde olacaktır. Çiçek deseni yaz aylarında en çok karşılaşılan ve yaz aylarının havasına en çok uyan desen olarak bilinmekte bu yüzden de Gönül Kolat kombinlerinde sıklıkla kullanıldığını söylemek yerinde olacaktır. Bu kombinlerde genel olarak çiçek desenli bir elbisenin zarif bir kemerle kombinlendiğini ve altına da tek renk ayakkabı tercihinde bulunulduğunu söylemek gerekiyor.

2018 Gönül Kolat yaz kombin modelleri arasında öne çıkan bir diğer model ise fiyonklu kombinlerdir. Elbiselerine kemer detayından hoşlanmayanlar için bel kısmına yerleştirilen kemer detayı oldukça iyi sonuç vermektedir.

 

Etiketler : ,