Fiyonklu Tesettür Elbise Modelleri

Elbise kategorisine 26 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyim sektörünün en önemli kısmı kuşkusuz elbiseler ve bu seneki elbise trendlerine göz gezdirdiğimizde karşımıza fiyonk detaylı ürünler çıkıyor. Fiyonk detayı elbiselerde her geçen gün daha fazla tercih ediliyor ve doğru kullanıldığında ortaya gerçekten şık bir görüntü çıkartılabiliyor.

Dantelli Fuşya 2018 Fiyonklu Tesettür Elbise Modelleri

Dantelli Fuşya 2018 Fiyonklu Tesettür Elbise Modelleri

2018 fiyonklu tesettür elbise modelleri bu sene oldukça popüler. Tesettürlü bayanların elbiselerde fiyonk detayı elbiseye çok farklı bir görüntü kazandırıyor. Son derece düz ve sade bir modeli dahi baştan aşağıya değiştirebilen fiyonk sayesinde görsel açıdan çok sıradan bir elbiseye sahip iken bir anda gösterişli elbisenizle boy gösterme imkanınız olabiliyor. Hal böyle olunca da sırt kısmında fiyonk detayın kullanıldığı ürünler ilk olarak dikkatleri çekmeyi başarıyor. Bel kısmının hemen oraya iliştirilen fiyonk, sizinde çok ama çok hoşunuza gidecektir diye düşünüyoruz.

2018 fiyonklu tesettür elbise modelleri içerisinde yer alan bazı ürünler ise fiyonk detayının yakalarda kullanıldığı tarz ile karşımıza çıkıyor. Yakada fiyonk detayı kullanmak normalden çok daha modern bir görüntü elde edebilmenizi sağladığı gibi daha şirin bir görüntü de kazandırıyor. Fiyonklu elbiselerde renk olarak da koyu pembe ve fuşyanın tercih edildiğine şahit olabiliyoruz. Eğer ki sizlerde yeni bir fiyonklu elbise arıyorsanız ve hangi renkleri tercih edeceğinizi bilemiyorsanız ilk olarak pembe ve fuşyaya, devamında ise siyaha göz gezdirmelisiniz diyebiliriz.