Düğmeli Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 5 Mart, 2019 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin bu seneki trendleri arasında yer alan düğmeli tunikler önümüzdeki günlerde daha da fazla kişi tarafından tercih edilecekmiş gibi görünüyor.Düğmeli tesettür tunik modelleri geniş bir ürün çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Bu alanda gerçekten çok fazla model var ve hepsi birbirinden şık. İlk olarak yavruağzı renkli düğmeli tunikler dikkatleri çekiyor.

Saks Mavisi 2018 Düğmeli Tesettür Tunik Modelleri

Saks Mavisi Düğmeli Tesettür Tunik Modelleri

Sözünü ettiğimiz model sayesinde sokak modasına uygun kombinler yapabilir ve güncel trendleri yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra lacivert renkli tuniklerde de düğme detayının sıklıkla kullanıldığını söylemek mümkün görünüyor. Lacivert modellerde kullanılan düğme detayı tuniğe farklı bir görüntü kazandırdığı gibi kombini de daha şık hale getirdiğini söylemek mümkün görünüyor.

Düğmeli tesettür tunik modelleri içerisinde yer alan saks mavisi renkli modeller iddialı olmayı seven bayanlara ilk önerimiz olacak. Saks mavisi zaten kendi başına bile etkileyici bir renkken tuniklerde düğme detayıyla birlikte kullanılması sayesinde normalden çok daha şık bir sonuç elde edilebiliyor.

Alternatif arayanlara ise önerimiz kırmızı renkli tunikler olacak. Kırmızı üzerine altın rengi düğme detaylarının eklendiği modeller görsel açıdan dikkat çekmeyi seven bayanların ilk tercihleri arasındaki yerini alacaktır. Bunların yanı sıra siyah renkli modelleri de göz ardı etmemek gerektiğini belirtmek istiyoruz. Sade ve şık bir görüntü için siyah ilk tercihler arasında yer almalı diye düşünüyoruz.