Desenli Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 16 Haziran, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların genel eğilimleri tunikleri kombinlerde bolca kullanmak yönünde. Bunun da elbette ki haklı gerekçeleri var. Görsel açıdan zarif ve şık bir görüntü sağlıyor oluşu ve rahat hareket etmenize olanak sağlaması tunikleri tesettürlü bayanlar için çok ideal bir ürün haline getiriyor.
Desenli tesettür tunik modelleri görsel açıdan son derece etkileyici bir ürün grubundan oluşuyor.Desenli tunikler sade bir kombini bile çok daha farklı ve gösterişli hale getirebildiği için tesettürlü bayanların en çok kullandığı ürünlerden birisi olmayı başarmış durumda. Desenli tunikler sokak modasında genellikle etnik desenli modellerle temsil ediliyor diyebiliriz. Etnik desen modası bu sene çok popüler ve dikkat çekici yapısı sayesinde bayanların beğenisini topluyor. Bunun yanı sıra sözünü ettiğimiz rengarenk etnik desenli modellerin daha çok beyaz ya da siyah gibi düz renkli ürünlerle kombinlenmesi gerektiğini de belirtmekte fayda var.

Desenli tesettür tunik modelleri içerisinde yer alan çiçek motifli ürünlerin de sizler için güzel bir alternatif oluşturduğunu unutmamakta fayda var. Çiçek desenli modellerde genel itibariyle siyah üzerine kırmızı ve sarı gibi renklerin tercih edildiği çiçek motifleri son derece başarılı bir görüntünün oluşmasını sağlıyor. Eğer ki biraz daha sade şeyler arıyorsanız bu noktada da somon rengi desenli tunikler devreye giriyor. Üzerindeki desenler sayesinde sade ve zarif bir görüntü elde etmenizi sağlayan somon rengi desenli tuniklere de kombinlerde sıkça yer vermekte fayda var.