Dantelli Tesettür Bluz Modelleri

Bluz kategorisine 1 Eylül, 2018 tarihinde eklendi.

2018 senesinin yaz trendlerine bakıldığında dantelli bluzların ön plana çıktığını görebiliyoruz. Dantelli bluzlar tesettürlü bayanların aradıkları dikkat çekici ve şık görüntüyü onlara kazandırıyor ve ortaya başarılı sonuçların çıkmasını sağlıyor.

Pudra 2018 Dantelli Tesettür Bluz Modelleri

Pudra 2018 Dantelli Tesettür Bluz Modelleri

2018 dantelli tesettür bluz modelleri sade fakat şık bir kombin yapmak isteyen bayanların her daim ilk tercihlerinden birisi olmuştur. Bu sene de aynı durum geçerliliğini koruyor ve dantelli tesettür bluzlar sokak modasının en çok tercih edilen ürünlerinden birsi olmayı başarıyor. Bu sene özellikle yakası dantel detaylı bluzların çok fazla dikkat çektiğini belirtmek gerekiyor. Yaka kısmının komple dantelden üretildiği ya da dantel kaplandığı kırmızı renkli bluzların size fazlasıyla şık bir hava katacağını belirtmek gerekiyor. Eğer ki hem şık hem de gösterişli bir ürün arıyorsanız bu tarz bir model işinizi fazlasıyla görecektir.

2018 dantelli tesettür bluz modelleri renk skalasının da geniş olduğu bir koleksiyondan oluşuyor. Siyah, fuşya, beyaz, kırmızı ve pudra tercih edebileceğiniz renklerden sadece bazıları. Özellikle de pudra renk dantelli bluzları isterseniz gündelik yaşamda isterseniz de gece davetlerinde kullanabilirsiniz. Her iki ortamda da istediğiniz sonuçlara ulaşmanızı rahatlıkla sağlayacaktır. Alternatif olarak ise beyaz renkli ürünleri önerdiğimizi de belirtmekte fayda var. Her ikisi de açık renkleri sayesinde yaz havasına da uygun bir yapıya sahip.