Çiçekli Pardesü Modelleri

Pardesü kategorisine 30 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi.

Pardesüler bu sene boyunca çok fazla tercih edildi ve yaz sezonunda da çiçekli pardesüler sıklıkla karşımıza çıktı diyebiliriz. Sokak modasının en trend ürünlerinden olan çiçekli pardesüler ilerleyen günlerde popülerliğini korumayı başaracak gibi görünüyor.

Renkli 2018 Çiçekli Pardesü Modelleri

Renkli Çiçekli Pardesü Modelleri

Çiçekli pardesü modelleri yazın havasına uygun olarak giyinmek isteyen bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Havalar her ne kadar biraz soğumuş olsa da yaz henüz bitmedi. Bu yüzden de çiçekli pardesüler halen daha sokak modasında sıklıkla karşımıza çıkıyor. Çiçekli pardesülerde şu sıra daha çok açık renkli ürünlerin tercih edildiğini söylemek mümkün. Özelliklede sarı ve tonları çiçekli pardesüler için güzel bir tercih olacaktır. Bu tarz modellerin beyaz renkli pantolonlarla kombinlenmesi sonucu ortaya çok kaliteli bir görüntü çıkabiliyor. Bunun yanı sıra beyaz renkli çiçekli pardesüleri de açık renkli ürünlerden yana tercihini kullanacaklar için güzel bir alternatif oluşturacaktır. Beyaz üzerine mavi renkli çiçeklerin işlenmesi sonucu gayet şık ve zarif bir görüntü elde edilebiliyor.

Çiçekli pardesü modelleri koyu renkli ürünleriyle de farklı bir tarza hitap edebiliyor. Koyu renkli çiçekli pardesüler daha sakin bir kombin yapmak isteyenlerin hoşuna gidecektir. Kırmızı ve siyah renklerinin ön plana çıktığı modelleri incelemenizde fayda var. Bunların yanı sıra rengarenk görüntüsüyle dikkatleri üzerine çeken çiçekli pardesüler olduğunu da unutmamakta fayda var. Gökkuşağı renklerinin kullanıldığı bu modelleri göz ardı etmemeli ve mümkün mertebe kombinlerde kullanmalısınız.