Aşiyan Yazlık Tesettür Pantolon Modelleri

Pantolon kategorisine 5 Ağustos, 2018 tarihinde eklendi.

Aşiyan bu seneye çok iddialı giriyor. Birbirinden şık ürünlerden oluşan koleksiyonlarıyla şimdiden tesettürlü bayanların dikkatini çeken marka, özellikle pantolonlarıyla herkesin takdirini kazanmayı başardı diyebiliriz.

Küf Yeşili 2018 Aşiyan Yazlık Tesettür Pantolon Modelleri

Küf Yeşili 2018 Aşiyan Yazlık Tesettür Pantolon Modelleri

2018 Aşiyan yazlık tesettür pantolon modelleri şık görüntüsü ve rahat yapısı itibariyle tesettürlü bayanlar için güzel bir seçenek oluşturuyor. Koleksiyon içerisindeki ürünlerin geniş çeşitliliği farklı kombinler yapmak isteyenlerin elini güçlendiriyor. Bu noktada en çok kullanılan model altın rengi metal kemeri bulunan kırmızı renkli bol kesim pantolonlar. Bol kesimi sayesinde hem rahat hareket etmenizi hem de sıcak havalarda ferah hissedebilmenizi sağlayan bu modeli beyaz renkli bluzlarla kombinlerseniz eğer çok başarılı sonuçlar elde edebileceğinizi söylemek gerekiyor. Bol kesimli pantolonlarda kırmızının fazla dikkat çekeceğini düşünüyorsanız şayet o zaman siyah renkli ürünlere de yönelebilirsiniz.

2018 Aşiyan yazlık tesettür pantolon modelleri içerisinde yer alan dar kesimli ürünlere de ilgi her geçen gün biraz daha artıyor. Bu noktada en fazla beğenilen modeller bej ve somon rengi pantolonlar. Hem kombinlemesi kolay hem de doğru parçaları bir araya getirdiğinizde sizi tahmin dahi edemeyeceğiniz bir şıklığa ulaştırabiliyor. Sokak modasını yakından takip ediyorsanız eğer beyaz renkli pantolonların da ne kadar çok tercih edildiğini fark etmişsinizdir. Aşiyan’ın koleksiyonundaki en başarılı modellerden birisi olan beyaz pantolonlara mutlaka göz gezdirmek gerekiyor diyebiliriz.