Al-Marwah Sonbahar Modelleri

Tesettür Giyim Markaları kategorisine 13 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettür giyimin önemli isimlerinden birisi olan Al-Marwah, sonbahar kreasyonu ile karşımıza çıktı ve birçok otoriteden de tam not almayı başardı. Birbirinden şık modeller üreten marka, sonbahar döneminin parlayan yıldızlarından birisi olacak gibi görünüyor.

Desenli Uzun Tunik 2018 Al-Marwah Sonbahar Modelleri

Desenli Uzun Tunik Al-Marwah Sonbahar Modelleri

Al-Marwah sonbahar modelleri sade bir şıklık arayanlar için en ideal ürün grubu konumunda. Koleksiyon içerisinde yer alan tunikler şu sıralar popüler olmaya ve sokak modasındaki yerini almaya başladı. Özellikle de desenli uzun tuniklere olan ilgi bir hayli fazla diyebiliriz. Uzun tuniklerde kullanılan gri renk sonbahar havasını yansıtırken buna ek olarak kırmızı ve tonlarındaki canlı çiçek desenleri de yazdan kalma bir görüntü sergilemenizi beraberinde getiriyor. Bunun yanı sıra tül detaylı modellerin de özellikle gece davetlerinde katılacak olanlar için güzel bir seçenek olduğunu söylemek mümkün. Siyah renkli model gecenin en şık bayanlarından birisi olmanızı sağlayacaktır diye düşünüyoruz.

Al-Marwah sonbahar modelleri içerisinde kaplarında bolca yer bulduğunu görebiliyoruz. Kaplarda standart ürünlerden ziyade görsel açıdan zenginleştirilmiş modeller mevcut. Püsküllü kaplar şu sıralar sokak modasında da sıklıkla kullanılmaya başladı. Al-Marwah’ın modelleri ise en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra dantel detayları olan siyah renkli elbiselerde özel günlerde tercih edebileceğiniz modellerden birisi konumunda. Dantel detayı tesettür elbisenin çok daha zarif ve iddialı görünmesini sağlamış diyebiliriz. Son olarak bluzlarda ise daha sade kesimlere yer veren Al-Marwah, bu sayede iş hayatında rol alan bayanlara kombinlerinde farklılık yaratma imkanı sunuyor.