Tunik Modelleri

Tunikler kategorisine 18 Haziran, 2018 tarihinde eklendi.

Bu sene tuniklerin yılı oldu diyebiliriz. Her dönem mutlak surette sokak modasının önemli bir parçası olmayı başaran tunikler, bayanların ilgisin bir hayli çekmeyi başardı. Eğer ki sizlerde kaliteli bir kombin yapmayı istiyorsanız size önereceğimiz modellere dolabınızda yer açmalısınız.

Dantel Detaylı 2018 Tunik Modelleri

Dantel Detaylı Tunik Modelleri

Tunik modelleri konusunda kaliteli bir içeriğin olduğundan söz edilebilir. Görsel anlamda olduğu kadar işlevsellik noktasında da bu sene tesettür tuniklerin çok beğenileceğini düşünüyoruz. İlk etapta dantel detaylı tuniklerin dikkat çektiğini de belirtmekte fayda var. Eğer ki sizlerde gerçekten kaliteli bir tunik arıyorsanız pembe renkli, dantel detaylı tesettür tunikler tamda yaz havasına uygun görüntüsü ile ilk tercihlerinizden birisi olmalı. Beyaz renkli pantolonlarla kombinlendiğin de ortaya çok şık bir görüntünün çıkmasını sağlayan bu modeli sokak modasında da görmeye alıştığımızı söylemek gerekiyor. Biraz daha farklı şeyler arayanlardansanız şayet bu noktada da asimetrik kesimli tunikleri önerebiliriz sizlere. Asimetrik kesimli tuniklerin zarif görüntüsü kombine çok fazla şey katacaktır.

Tunik modelleri içerisinde yer alam tül detaylı ürünlere de göz gezdirmekte fayda var. Tül detayı bu sene tesettür tuniklerde çok fazla tercih edildi ve özellikle tuniğin etek kısmında şeritler halinde kullanıldığını söyleyebiliriz. Sözünü ettiğimiz model sokak modasında da sıklıkla kullanılıyor ve doğru parçalarla kombindiği takdirde ortaya son derece başarılı neticelerde çıkartılabiliyor. Son olarak çiçekli tunikleri de göz ardı etmemeniz ve mümkün mertebe kombinlerde bu modellere yer vermeniz gerektiğini söyleyebiliriz.