Dantelli Ferace Modelleri

Ferace kategorisine 17 Haziran, 2018 tarihinde eklendi.

Feraceler tesettürlü bayanların vazgeçilmezlerinden birisi ve bu senenin trendlerine göz gezdirdiğimizde karşımıza dantel detaylı ürünlerin çok fazla kullanıldığı sonucu çıkıyor. Feracelerin fazla sade olduğunu düşünen tesettürlü bayanların ilgisini çeken dantelli feraceler önümüzdeki günlerde de popülerliğini sürdürecek diyebiliriz.

Fuşya 2018 Dantelli Ferace Modelleri

Fuşya Dantelli Ferace Modelleri

Dantelli ferace modelleri iki farklı tarzda karşımız çıkıyor. İlk ve en çok tercih edilen tarz olan feracenin üzerine dantel giydirme şeklinde ifade edebileceğimiz modellerde genellikle feracenin üst kısmı komple dantel ile kaplanıyor. Görsel açıdan son derece etkileyici olduğunu söyleyebileceğimiz bu modellerde siyah üzerine fuşya dantel ya da siyah üzerine bordo ve kırmızı dantelli ürünlerin daha fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra siyah dantelli feracelerin de çok fazla dikkat çekmek istemeyen fakat şıklıktan da ödün vermeyen bayanlar için güzel bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz.

Dantelli ferace modelleri içerisindeki diğer ürün grubu ise feracenin etek uçlarına ve kol uçlarına dantellerin işlenmesi ile ortaya çıkıyor. Görsel açıdan daha sade ve gündelik yaşam için daha doğru bir tercih olacağını düşündüğümüz bu modellerde yarasa kol detayı ön plana çıkıyor. Yarasa kol ve geniş kol detaylı dantelli feraceler sayesinde göz yormayan bir şıklığa ulaşılabiliyor. Bunun yanı sıra renk tercihlerinde de siyah ve lacivertin ön plana çıktığını ve bu iki rengin sokak modasında da sıklıkla kullanıldığını söylemek mümkün.