Çiçekli Tesettür Gömlek Modelleri

Gömlek kategorisine 19 Haziran, 2018 tarihinde eklendi.

Tesettürlü bayanların son dönemdeki eğilimlerini incelediğimizde gömlekleri sıklıkla tercih ettiklerini görebiliyoruz. Son trendler çiçek desenli gömleklerin tesettürlü bayanlarca çok fazla beğenildiğini ve sokak modasına da bu ürünlerin hükmetmeye başladığını söylememizi  sağlıyor.

Zarif 2018 Çiçekli Tesettür Gömlek Modelleri

Zarif Çiçekli Tesettür Gömlek Modelleri

Çiçekli tesettür gömlek modelleri kaliteli bir kombin yapabilmek adına tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği ürünlerden birisi de gömlekler. Özellikle havalarında ısındığı şu günlerde gömlek tercihini sokak modasında daha fazla görür hale gelmiş bulunuyoruz. Söz konusu yazlık ürünler olunca da akla ilk olarak çiçekli gömlekler geliyor. Çiçekli gömleklerde açık renklerin daha fazla kullanıldığını ve bu tarz ürünlerin koyu renkli eteklerle kombinlenmesi sonucu ortaya çok başarılı sonuçlar çıktığını belirtmekte fayda var. Alternatif bir kombin arayanlara ise ağırlıklı olarak buz mavisinin hakim olduğu gömlekleri ve bol paça pantolonları önerebiliriz.

Çiçekli tesettür gömlek modelleri içerisinde yer alan koyu renkli ürünler ise daha çok gece davetlerinde kullanılacak gibi görünüyor. Siyah, lacivert ya da petrol mavisi gibi renklerin tercih edildiği gömlekler, rengarenk çiçek desenlerin hareketlendirilip ortaya zarif bir görüntünün çıkmasına imkan sağlanıyor. Son olarak krem rengi ürünlerden özellikle söz etmek gerekiyor. Krem rengi gömleklerin üzerine renkli çiçek desenlerinin eklenmesi sonucu şuan için sokak modasının en popüler ürünü oluşturulmuş diyebiliriz. Bu tarz bir gömleği bordo eteklerle kombinlediğinizde ise sizi dahi şaşırtacak derece başarılı bir sonuç elde edilebiliyor.